Cześć.

Witamy w Misji Ajurweda, w której działają Marzena i Beata – połączone wspólną pasją, która nazywa się Indie.

Nasze Indie, które obie kochamy nieco inaczej, ale równie mocno, to skarbiec bez dna, z którego czeluści postanowiłyśmy wyłuskać dla Was jeden z największych klejnotów – starożytną i wciąż ogromnie witalną medycynę indyjską AJURWEDĘ.

Chcemy Wam ją przybliżyć, chcemy zarazić Was zdrowym bakcylem holistycznego myślenia o człowieku, a także, gdy ktoś będzie zainteresowany, umożliwić kontakt z tą niezwykłą wiedzą w miejscu, skąd się ona wywodzi.

Działamy w naszej Misji z nadzieją, że przyniesie ona wiele pożytku wielu ludziom, a także przyczyni się do rozpropagowania indyjskiej wiedzy medycznej.
 

Marzena Magnuszewska

fot Marzena MagnuszewskaSzefowa projektu, koordynator w Indiach i na Sri Lance, opiekun w Indiach.

Marzena przez większość roku mieszka w Delhi, z zamiłowania i wykształcenia jest indologiem, a z zawodu pilotem wycieczek do Indii Szerokopojętych. Przejechała Indie wzdłuż i wszerz i mówi w hindi – języku, którym posługuje się jakieś pół miliarda ludzi. Indie i okolice są jej pasją od ponad 30 lat.

Kilka razy w roku jeździ na inspekcje ośrodków Ajurwedy. Sprawdza jak funkcjonują te już znane i wyszukuje nowe, tak żeby Misja Ajurweda mogła oferować różnorodne miejsca, odpowiadające różnym wymaganiom.
 

Beata Jaworska-Woźniak

fot Beata WoźniakKoordynator projektu w Polsce.

Osoba pierwszego kontaktu, do której spływają wszystkie zapytania mailowe i na Facebooku, i do której można zadzwonić z pytaniami i wątpliwościami.

Beata z wykształcenia jest indologiem i jej pasją od ponad 30 lat są Indie, ich  kultura, religia, historia i obyczaje. Ponad sześć lat spędziła podróżując po Azji, między innymi Indiach, Nepalu, Pakistanie i Bangladeszu.

 

 

Jak działa Misja Ajurweda

Misja Ajurweda zapewnia kompleksową obsługę wyjazdu terapeutycznego.
Sam określasz swoje potrzeby i wybierasz ośrodek, my zaś konsultujemy się wstępnie z  lekarzem ajurwedy, jeśli trzeba, to tłumaczymy dokumentację medyczną i pomagamy Ci przygotować się do wyjazdu.
Po uzgodnieniu terminu pobytu w ośrodku, organizujemy cały wyjazd i zapewniamy ubezpieczenie podróżne. Pomagamy załatwić wizę i wyszukać najdogodniejsze połączenia lotnicze.
W razie potrzeby zapewniamy pomoc językową podczas konsultacji medycznej (online przez skype lub whatsapp), albo asystę osobistego, polskiego opiekuna towarzyszącego na miejscu w Indiach podczas całego pobytu lub przez kilka dni.
Aby wszystko przebiegało sprawnie, nad projektem Misja Ajurweda czuwamy i w Polsce i w Indiach, możesz liczyć na naszą pomoc w każdym momencie przygotowywania wyjazdu i podczas pobytu w Indiach lub na Sri Lance.
 

biuro podróży Poznaj Indie

MISJA AJURWEDA działa w ramch biura podróży "Poznaj Indie", prowadzonego przez Marzenę Magnuszewską. Numer rejestru w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych: Z/42/2011.

Informacje o legalności działalności i zabezpieczeniu finansowym są dostępne na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (numer ewidencyjny 7591)


POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko