Cześć.

Witamy w Misji Ajurweda, w której działają Marzena i Beata – połączone wspólną pasją, która nazywa się Indie.

Nasze Indie, które obie kochamy nieco inaczej, ale równie mocno, to skarbiec bez dna, z którego czeluści postanowiłyśmy wyłuskać dla Was jeden z największych klejnotów – starożytną i wciąż ogromnie witalną medycynę indyjską AJURWEDĘ.

Chcemy Wam ją przybliżyć, chcemy zarazić Was zdrowym bakcylem holistycznego myślenia o człowieku, a także, gdy ktoś będzie zainteresowany, umożliwić kontakt z tą niezwykłą wiedzą w miejscu, skąd się ona wywodzi – w Indiach, w słonecznej, pachnącej ziołami i kadzidłem Kerali.

Działamy w naszej Misji z nadzieją, że przyniesie ona wiele pożytku wielu ludziom, a także przyczyni się do rozpropagowania indyjskiej wiedzy medycznej.
 

Marzena Magnuszewska

Pomysłodawczyni i Szefowa projektu, koordynator w Indiach, opiekun w Indiach.

Marzena przez większość roku mieszka w Delhi, jest z wykształcenia indologiem, a z zawodu i pasji pilotem wycieczek z wieloletnim doświadczeniem. Przejechała Indie wzdłuż i wszerz i mówi w hindi – języku, którym posługuje się jakieś pół miliarda ludzi. Indie i okolice są jej pasją od ponad 30 lat.
 

Beata Jaworska-Woźniak

Koordynator projektu w Polsce. Osoba pierwszego kontaktu, do której spływają wszystkie zapytania mailowe i na Facebooku, i do której można zadzwonić z pytaniami i wątpliwościami.

Beata z wykształcenia jest indologiem i jej pasją od ponad 30 lat są Indie, ich  kultura, religia, historia i obyczaje. Ponad sześć lat spędziła podróżując po Azji, między innymi Indiach, Nepalu, Pakistanie i Bangladeszu.

 

Jak działa Misja Ajurweda

Misja Ajurweda zapewnia kompleksową obsługę wyjazdu terapeutycznego.
Sam określasz swoje potrzeby i wybierasz ośrodek, my zaś konsultujemy się wstępnie z  lekarzem ajurwedy, tłumaczymy dokumentację medyczną i pomagamy Ci przygotować się do wyjazdu.
Po uzgodnieniu terminu pobytu w ośrodku, organizujemy cały wyjazd począwszy od wizy, przelotu i ubezpieczenia po transfer z lotniska.
W razie potrzeby, zapewniamy opiekę i pomoc językową w postaci osobistego, polskojęzycznego opiekuna towarzyszącego Ci na miejscu w Indiach.
Aby wszystko przebiegało sprawnie, nad projektem Misja Ajurweda czuwamy i w Polsce i w Indiach, możesz liczyć na naszą pomoc w każdym momencie przygotowywania wyjazdu i podczas pobytu w Indiach.

 

Misja Ajurweda jest marką firmy Strefa Wypraw Marzena Magnuszewska, wpisanej do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/42/2011.

Informacje o legalności działalności i zabezpieczeniu finansowym są dostępne na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (numer ewidencyjny 7591)

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego lub po prostu obecności rodaka, możemy zapewnić asystę polskiego opiekuna podczas całego pobytu w Indiach.
Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:

- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka,
- będzie obecny w czasie konsultacji medycznych w roli tłumacza,
- ułatwi przystosowanie się do mieszkania w ośrodku,
- zorganizuje wycieczki (o ile nie będzie przeciwwskazań medycznych),
- na koniec odwiezie na lotnisko.