Bethsaida Hermitage Ayurvedic Beach Resort

Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort Bethsaida Hermitage Ayurvedic Health Resort
Ajurweda i wypoczynek
najtańsze 2 tygodnie: do 8 000 PLN
położenie: nad morzem
najbliższe lotnisko: Trivandrum


 

Ośrodek położony na Wybrzeżu Malabarskim nad Morzem Arabskim, w pięknych ogrodach, tuż przy plaży. Do dyspozycji gości basen ze słonecznym tarasem, hamakami i leżakami. Restauracja serwuje posiłki wegetariańskie. Warzywa i owoce pochodzą z własnych ogrodów.
Dodatkowe udogodnienia: Kantor wymiany walut, kawiarenka internetowa, biblioteka, sklep z pamiątkami i produktami ajurwedyjskim.

Spędzanie czasu wolnego
W środy i soboty w restauracji organizowane są koncerty klasycznej muzyki indyjskiej, tańca, kathakali, pokazy kalaripayattu i inne wydarzenia kulturalne. Można też zamówić lekcje gotowania, które prowadzi sam szef kuchni.  Na terenie ośrodka istnieje możliwość uprawiania sportu: siatkówki, badmintona, tenisa stołowego i piłki wodnej. Można też wybrać się na wycieczkę do Trivandrum, Kovalam Beach lub do parku rozrywki. A w razie deszczu do dyspozycji gości pozostają gry planszowe.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Special Kerala Huts (non AC): Tradycyjne domki keralskie z tarasami, łazienką (charakterystyczny dla Kerali ogródek łazienkowy – łazienka bez sufitu). Bez klimatyzacji (non AC), lodówki i telewizora. Moskitiery.

Sea view rooms (AC i non AC): przestronne pokoje z widokiem na morze lub ogród, z dwoma wiatrakami podsufitowymi, z klimatyzacją (AC) lub bez (non AC). Łazienka z prysznicem. W pokojach z klimatyzacją telewizor i lodówka/mini bar. Moskitiery nad łóżkiem.

Modern Kerala Cottage (AC i non AC): Okrągłe domki na wzgórzu, wśród palm, blisko morza, które posiadają salon i część sypialną. Z klimatyzacją (AC) lub bez (non AC). Łazienka, biurko, szafa na ubrania. W pokojach z klimatyzacją telewizor i lodówka/mini bar. Moskitiery, wiatraki.

Modern Kerala Houses (AC): Przestronne domki z werandą, sypialnią i salonem. Klimatyzowane, telewizor, lodówka. Wygodne umeblowanie. Łazienka z prysznicem. Moskitiera wokół łóżka.

Kottaram Houses (AC): Sześciokątne klimatyzowane piętrowe domki z naturalnym systemem wentylacyjnym. Sypialnie i salonik, łazienka z wanną, telewizor, lodówka/mini bar.

Wooden Kerala Houses (AC): Przypominające małe dworki drewniane domki z pięknymi regionalnymi  rzeźbieniami i widokiem na morze. Klimatyzacja, telewizor,  lodówka/mini bar.
 

-AJURWEDA-

Wywodzący się z rodzin o tradycjach ajurwedyjskich lekarze:  Dr. Shayana, Dr. Shaniyaz, Dr. Pranav, Dr. Ameen, and Dr. Trincy i wysoko wykwalifikowani terapeuci są do dyspozycji gości przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Ośrodek posiada 15 gabinetów zabiegowych. Terapia prowadzona z użyciem wysokiej jakości olejów i leków, dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

-ośrodek oferuje terapie regeneracyjne (wellness) i lecznicze-
 

-ZAWARTE W CENIE-
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- konsultacje z lekarzem Ajurwedy
- zalecone zabiegi
- sesje jogi i medytacji
- transfer z / na lotnisko w Trivandrum

-sezony cenowe-
niski: kwiecień - październik
wysoki: listopad - 19 grudnia | marzec
najwyższy: 20 grudnia - luty

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko