Kadaltheeram Ayurvedic Beach Resort

Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram Kadaltheeram
Ajurweda i wypoczynek
położenie: nad morzem
najbliższe lotnisko: Trivandrum


 

logo Kadaltheeram

Ośrodek Kadaltheeram to wymarzone miejsce na relaks i ajurwedę. Pięknie położony przy plaży o tej samej nazwie i zatopiony w zieleni palm kokosowych, tworzy kameralną i pełną spokoju atmosferę. Pokoje mieszkalne, gabinety zabiegowe, recepcja, otwarta, zadaszona restauracja  oraz hala do jogi i medytacji mieszczą się w dwóch budynkach. Wygodne żwirowe lub brukowane ścieżki zachęcają do spaceru na plażę lub po ogrodzie. Znajdująca się nad recepcją restauracja podaje wegetariańskie posiłki według indywidualnie wyznaczonej diety.

Ponieważ plaża Kadaltheeram jest plażą okresową, w zależności od panującej pogody jest dostępna lub też pochłania ją morze, ośrodek zapewnia codzienny bezpłatny transfer na plażę Varkala (ok. 6 km). Ośrodek organizuje również półdniowe wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy. Przede wszystkim jednak gwarantuje profesjonalną opiekę terapeutyczną.

Spędzanie czasu wolnego
O ile zabiegi nie są zbyt wyczerpujące, to można pozwolić sobie na wypad do Varkali, odwiedzić ośrodek szkolenia słoni lub wybrać się w rejs po Backwaters, np. na Golden Island. Jeśli tylko lekarz wyrazi zgodę, atrakcji i sposobów na spędzenie wolnego czasu na pewno nie zabraknie.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Ośrodek Kadaltheeram dysponuje 16 pokojami dwóch różnych kategorii. Są to pokoje jedno- i dwuosobowe typu standard oraz superior. Wszystkie są gustownie i wygodnie urządzone, posiadają własne balkony lub werandy z widokiem na morze, łazienki z prysznicem, lodówki. Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest wiatrak podsufitowy i moskitiera. W niektórych pokojach typu standard możliwa jest dopłata do klimatyzacji. Pokoje typu superior (z klimatyzacją) są przestronniejsze,  ale każdy z pokoi zapewnia komfort niezbędny dla dobrego wypoczynku i skutecznej terapii. W pokojach nie ma dostępu do Internetu. WiFi oraz sejf, z którego mogą skorzystać goście, mieści się w recepcji.

 

-AJURWEDA-

W Kadaltheeram pracuje trzech lekarzy i grupa doświadczonych terapeutów. Drobiazgowy wywiad, konsultacja i diagnostyka gwarantują rzetelne postępowanie medyczno-terapeutyczne. Ośrodek dysponuje kilkoma pokojami zabiegowymi z łazienkami, niektóre z nich wyposażone są w komorę łaźni parowej.
 

-TERAPIE REGENERACYJNE-

Panchakarma, oczyszczanie i odmładzanie.

-TERAPIE LECZNICZE-

Między innymi: powrót do równowagi po chemioterapii, urazy sportowe, chroniczne zmęczenie, poparzenia, otyłość, stres, łuszczyca, artretyzm, problemy seksualne, choroby cywilizacyjne.
 

W cenie wybranej terapii ośrodek oferuje:
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie i nielimitowana woda z ziołami, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- codzienne konsultacje lekarskie
- zalecone zabiegi ( 2 sesje dziennie)
- codzienne sesje jogi
- 6 dni w tygodniu sesje medytacji (poza niedzielami)
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- jedna lekcja gotowania
- jedna półdniowa wycieczka po okolicy
- transfer z / na lotnisko w Trivandrum

Sezony cenowe:
niski: maj - sierpień
wysoki: wrzesień - październik | kwiecień
najwyższy: listopad - marzec

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko