Uday Samudra

Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra Uday Samudra
Ajurweda i wypoczynek
położenie: nad morzem
najbliższe lotnisko: Trivandrum


 

Ośrodek położony na Wybrzeżu Malabarskim nad Morzem Arabskim, w pięknych ogrodach, tuż przy plaży. Do dyspozycji gości basen ze słonecznym tarasem, hamakami i leżakami. Restauracja serwuje posiłki wegetariańskie. Warzywa i owoce pochodzą z własnych ogrodów.
Dodatkowe udogodnienia: Kantor wymiany walut, kawiarenka internetowa, biblioteka, sklep z pamiątkami i produktami ajurwedyjskim.

Spędzanie czasu wolnego
W środy i soboty w restauracji organizowane są koncerty klasycznej muzyki indyjskiej, tańca, kathakali, pokazy kalaripayattu i inne wydarzenia kulturalne. Można też zamówić lekcje gotowania, które prowadzi sam szef kuchni.  Na terenie ośrodka istnieje możliwość uprawiania sportu: siatkówki, badmintona, tenisa stołowego i piłki wodnej. Można też wybrać się na wycieczkę do Trivandrum, Kovalam Beach lub do parku rozrywki. A w razie deszczu do dyspozycji gości pozostają gry planszowe.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Special Kerala Huts (non AC): Tradycyjne domki keralskie z tarasami, łazienką (charakterystyczny dla Kerali ogródek łazienkowy – łazienka bez sufitu). Bez klimatyzacji (non AC), lodówki i telewizora. Moskitiery.

Sea view rooms (AC i non AC): przestronne pokoje z widokiem na morze lub ogród, z dwoma wiatrakami podsufitowymi, z klimatyzacją (AC) lub bez (non AC). Łazienka z prysznicem. W pokojach z klimatyzacją telewizor i lodówka/mini bar. Moskitiery nad łóżkiem.

Modern Kerala Cottage (AC i non AC): Okrągłe domki na wzgórzu, wśród palm, blisko morza, które posiadają salon i część sypialną. Z klimatyzacją (AC) lub bez (non AC). Łazienka, biurko, szafa na ubrania. W pokojach z klimatyzacją telewizor i lodówka/mini bar. Moskitiery, wiatraki.

Modern Kerala Houses (AC): Przestronne domki z werandą, sypialnią i salonem. Klimatyzowane, telewizor, lodówka. Wygodne umeblowanie. Łazienka z prysznicem. Moskitiera wokół łóżka.

Kottaram Houses (AC): Sześciokątne klimatyzowane piętrowe domki z naturalnym systemem wentylacyjnym. Sypialnie i salonik, łazienka z wanną, telewizor, lodówka/mini bar.

Wooden Kerala Houses (AC): Przypominające małe dworki drewniane domki z pięknymi regionalnymi  rzeźbieniami i widokiem na morze. Klimatyzacja, telewizor,  lodówka/mini bar.

 

-AJURWEDA-

Wywodzący się z rodzin o tradycjach ajurwedyjskich lekarze:  Dr. Shayana, Dr. Shaniyaz, Dr. Pranav, Dr. Ameen, and Dr. Trincy i wysoko wykwalifikowani terapeuci są do dyspozycji gości przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Ośrodek posiada 15 gabinetów zabiegowych. Terapia prowadzona z użyciem wysokiej jakości olejów i leków, dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

-TERAPIE REGENERACYJNE-

Panchakarma, odmładzanie, masaże relaksacyjne, odtruwanie, uwolnienie od stresu

-TERAPIE LECZNICZE-

Między innymi: artretyzm, zwyrodnienia i bóle stawów, łuszczyca, choroby skóry, bóle głowy, schorzenia gardła i zatok, hemiplegia, paraliż, dolegliwości gastryczne.
 

W cenie terapii ośrodek oferuje:
- zakwaterowanie w wybranym pokoju z klimatyzacją
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- woda z ziołami w pokoju
- konsultacje z lekarzem ajurwedy przed zabiegami
- zalecone zabiegi ( 2 dziennie)
- codzienne sesje jogi (1 godzina)
- zalecone lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- transfer z / na lotnisko w Trivandrum

Sezony cenowe:
niski: kwiecień - 14 października
wysoki: 15 października - 19 grudnia | 11 stycznia - marzec
najwyższy: 20 grudnia - 10 stycznia

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko