NaturOville Ayurvedic and Yoga Retreat

NaturOville NaturOville NaturOville NaturOville NaturOville NaturOville NaturOville NaturOville
Ajurweda i inne
najtańsze 2 tygodnie: do 8 000 PLN
położenie: w głębi lądu
najbliższe lotnisko: Dehradun


 

NaturOville Ayurvedic and Yoga Retreat oferuje komfort czterogwiazdkowego hotelu ze wszystkimi wynikającymi z tego udogodnieniami jak room service, darmowe Wi-Fi, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

NaturOville zlokalizowany jest na północy Indii w stanie Uttarakhand, niedaleko Rishikesh, świętego miasta hinduizmu słynącego z licznych ośrodków jogi, medytacji i ajurwedy, u podnóża Himalajów. Ośrodek ulokowany jest na obszernym, doskonale zaplanowanym terenie z trawnikami, kępami palm i krzewów, kwietnikami i ścieżkami do joggingu. Goście mają do dyspozycji między innymi duży, nowoczesny basen z meblami plażowymi, siłownię i bibliotekę. Subtropikalny klimat, bujna zieleń i czyste powietrze sprzyjają zarówno wypoczynkowi  jak i terapii ajurwedyjskiej.
Spędzanie czasu wolnego
Na terenie ośrodka można korzystać z uroków basenu, biegać, grać w tenisa stołowego, ćwiczyć na siłowni, grać w krykieta. Okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, a światowa stolica jogi, Rishikesh kusi licznymi atrakcjami. Miłośnicy przygody mogą wybrać mini trekking, rafting po rzece, spotkania z naturą. Miłośnicy indyjskiej kultury i zwiedzania też znajdą coś dla siebie, a w ośrodku organizowane są zajęcia między innymi z malowania henną, tańca klasycznego, ceramiki. W przypadku gości korzystających z terapii ajurwedyjskiej wszystkie aktywności, a zwłaszcza dłuższe wycieczki muszą być uzgodnione z lekarzem.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Ośrodek dysponuje 26 klimatyzowanymi pokojami:

4 Executive Suites - apartamenty o powierzchni 67m²z wydzieloną częścią dzienną i jadalnią, własnym balkonem, łazienką z wanną i prysznicem, sejfem, telewizją satelitarną

22 pokoje Deluxe  - mniejsze (39 m kw.), ale równie komfortowo i nowocześnie wyposażone


-AJURWEDA-

W NaturOville można skorzystać z dobrodziejstw ajurwedy i naturopatii. Ośrodek posiada ponad 40 pokoi zabiegowych, a w nich łaźnie parowe, jacuzzi, kąpiele błotne, komory tlenowe, sauna i stoły do masażu.

-TERAPIE REGENERACYJNE-

Panchakarma (7, 14, 21 nocy), zabiegi rewitalizujące (4, 7, 14, 21 nocy), odchudzanie (14, 21 nocy), usuwanie toksyn (10, 14, 21 nocy), specjalna terapia dla kobiet (3, 5, 7 nocy), spowolnienie starzenia (7, 14, 21 nocy)

-TERAPIE LECZNICZE-

Między innymi: artretyzm (14, 21 nocy), kontrola poziomu cukru u diabetyków (14, 21 nocy), schorzenia kręgosłupa (7 nocy)

W cenie terapii ośrodek oferuje:
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie (według indywidualnej diety)
- konsultacje lekarskie
- zalecone zabiegi
- codzienne sesje jogi i medytacji
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- transfer z / na lotnisko Dehradun lub stację kolejową w Dehradun albo Haridwar
- wycieczka do pobliskich miejscowości: Haridwar, Rishikesh, Dehradun

Sezony cenowe:
Taka sama cena przez cały rok.

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko