Giman Free

Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free Ośrodek na Sri Lance Giman Free
Ajurweda i wypoczynek
najtańsze 2 tygodnie: do 8 000 PLN
położenie: nad morzem
najbliższe lotnisko: Colombo


 

Przepiękne plaże, spokojne i płytkie morze oraz rafa koralowa to wystarczająca rekomendacja dla leżącego tuż przy samej plaży ośrodka Giman Free Beach Resort. Budynki mieszkalne i terapeutyczne zatopione są wśród zieleni poprzecinanego ścieżkami spacerowymi wielkiego ogrodu. Słońce, zieleń i spokój to idealna, uzdrawiająca  atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi, terapii i rekreacji. Otwarta na morską bryzę zadaszona restauracja, oprócz zalecanych posiłków wegetariańskich, serwuje również ryby i świeże owoce morza. Giman Free to wymarzone miejsce zarówno dla rodzinnego wypoczynku, jak i solidnej ajurwedyjskiej terapii.
Spędzanie czasu wolnego
Goście mają do dyspozycji  własną plażę oraz basen z leżakami. Na terenie ośrodka jest również kort do badmintona. Pacjenci ajurwedy uczestniczą w sesjach jogi i medytacji, a osoby bez przeciwwskazań lekarskich mogą brać lekcje surfingu, wynajmować sprzęt do uprawiania sportów wodnych, nurkować. Można również zwiedzać okolicę. W zorganizowaniu wycieczki chętnie pomoże hotelowy konsjerż.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Ośrodek dysponuje 14 pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi, podzielonymi na dwie kategorie: Superior i Deluxe oraz dwoma pokojami rodzinnymi, z dodatkową sypialnią na piętrze. Wszystkie pokoje mają łazienki i są klimatyzowane. W każdym pokoju jest telewizor, czajnik, wiatrak podsufitowy, biurko i kącik dzienny. Część pokoi wychodzi na morze, część na ogród, a każdy ma dodatkowo balkon lub miejsce wypoczynkowe przed wejściem.


-AJURWEDA-

Giman Free posiada rządowe certyfikaty gwarantujące jakość świadczonych usług medycznych. W dobrze wyposażonych pokojach zabiegowych pracuje zespół doświadczonych terapeutów, a diagnostyką i konsultacjami zajmuje się 2 lekarzy, dostępnych przez cały czas trwania kuracji

-Giman Free oferuje terapie regeneracyjne (wellness) i lecznicze-

Między innymi: anchakarma, relaksujące i antystresowe, odchudzające, oczyszczające, upiększające i kosmetologiczne
choroby skóry, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie

-ZAWARTE W CENIE-
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- konsultacje z lekarzem Ajurwedy
- zalecone zabiegi
- sesje jogi i medytacji
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- jedna wycieczka krajoznawcza
- transfer z / na lotnisko w Colombo

-Sezony cenowe-
taka sama cena przez cały rok

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko