Abad Harmonia Ayurveda Health Resort

Abad Harmonia Abad Harmonia Abad Harmonia Abad Harmonia
Ajurweda i wypoczynek
najtańsze 2 tygodnie: do 8 000 PLN
położenie: blisko wybrzeża
najbliższe lotnisko: Trivandrum

 


Trzygwiazdkowy resort Abad Harmonia leży 6 km od tętniącego życiem Kovalam, a w 5-10 minut można dojść na piękną i spokojną plażę Chowara.  Na terenie ośrodka znajduje się duży odkryty basen dla dorosłych oraz brodzik dla dzieci. Można więc  oddawać się plażowaniu nad morzem lub przy basenie.

Abad Harmonia to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek pod palmami  z możliwością skorzystania z ajurwedyjskiego spa albo na ściśle medyczny pobyt – solidną terapię ajurwedyjską ukierunkowaną na konkretne schorzenie lub schorzenia.

Tutejsza restauracja serwuje pyszne dania różnych kuchni, lekarz pomoże wybrać najkorzystniejszą dietę dla tych, którzy przyjechali się leczyć, pozostali goście mogą kosztować dowolnie wybranych potraw.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Ośrodek dysponuje 27 pokojami kategorii Superior o powierzchni 21 m kwadratowych oraz 7 domkami – Cottages – o powierzchni 23 metrów.  Pacjenci przyjeżdżający na kuracje ajurwedyjskie są zwykle kwaterowani w domkach. 

Każdy pokój posiada prywatny balkon i, oczywiście, łazienkę. Wszystkie pokoje i domki wyposażone są w klimatyzację oraz liczne udogodnienia, takie jak suszarka, czajnik, telewizor  z odtwarzaczem DVD, minibar czy codziennie uzupełniany zapas wody pitnej. We wszystkich pokojach i domkach dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

-AJURWEDA-

Na terenie ośrodka znajduje się wydzielona część ajurwedyjska:  Centrum Ajurwedy REVIVAL, współpracująca z tradycyjnym szpitalem Dhanwanthari  Vaidyasala, w którym kształcili się pracujący w ośrodku terapeuci. W REVIVAL znajdują się gabinety konsultacyjne i pokoje zabiegowe. Centrum zatrudnia 7 lekarzy i 30 terapeutów.

REVIVAL posiada certyfikat AYUR DIAMOND
 

-ośrodek oferuje terapie regeneracyjne (wellness) i lecznicze-

-ZAWARTE W CENIE-
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- wstępna konsultacja z lekarzem
- zalecone zabiegi (90 - 120 minut dziennie)
- sesje jogi
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku

-sezony cenowe-
niski: kwiecień - wrzesień
wysoki: październik - marzec

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko