Greens Ayurveda

Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda
tylko Ajurweda
2 tygodnie: 2 000 - 4 000 PLN
blisko wybrzeża
najbliższe lotnisko: Kannur-OPIS OŚRODKA-

Ośrodek Greens Ayurveda znajduje się w spokojnej, malowniczej wiosce Azhiyur nad Morzem Arabskim, niedaleko wybrzeża. W kilku budynkach mieszczą się pokoje mieszkalne, pokoje terapeutyczne, sala do jogi, biblioteka, salki wykładowe, kuchnia i jadalnia. Na miejscu znajduje się również apteka, w której wytwarza się naturalne leki z ziół z własnego ogrodu. Do dyspozycji gości są zielone tereny rekreacyjne i wygodne hamaki. Ośrodek oferuje szeroki wachlarz zabiegów i terapii, a ponadto specjalizuje się w certyfikowanych kursach masażu, marma, ajurwedy, dietetyki i farmacji ajurwedyjskiej oraz gotowania według zasad ajurwedy.

Greens Ayurveda oferuje swoim gościom bezpłatne WiFi i usługi pralnicze. Codziennie odbywają się zajęcia z jogi i medytacji. Na miejscu znajduje się sklepik z rzemiosłem i pamiątkami.

Spędzanie czasu wolnego
Czas pomiędzy zabiegami lub wykładami można spędzić nad morzem. Ośrodek organizuje też wycieczki i rejsy po rzece Moorad, morzu i Backwaters. Można zwiedzać świątynie i pobliskie wioski. Ośrodek organizuje pokazy kalaripayattu, od czasu do czasu występy klasycznych muzyków i tancerzy oraz wieczory z Bollywood. Do dyspozycji gości jest biblioteka pełna woluminów na temat ajurwedy. Gdy nie ma przeciwskazań zdrowotnych i wystarczy czasu, można wybrać się na wycieczkę krajoznawczą do w pobliskie góry w rejonie Wayanad.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Greens Ajurweda dysponuje 42 pokojami gościnnymi rozlokowanymi w kilku budynkach o dźwięcznych nazwach: Ashyana, Akkies, Thania i Shalini. Pokoje są jedno- lub dwuosobowe, z klimatyzacją i wiatrakami podsufitowymi. W pokojach znajdują się szafy, stoliki i telewizory. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Jest skromnie, ale czysto.


-AJURWEDA-

Greens Ayurveda posiada rządowy certyfikat Green Leaf gwarantujący najwyższej jakości usługi medyczne. W ośrodku zatrudnionych jest siedmiu lekarzy, dyrektorem i  głównym lekarzem Greens Ayurveda jest dr C.P. Asghar. Ponadto ośrodek zatrudnia dyplomowaną dietetyczkę, czworo farmaceutów i ośmioro profesjonalnych terapeutów. Szeroki zakres przeprowadzanych zabiegów i terapii zapewnia satysfakcjonujący pobyt zarówno osobom cierpiącym na różne schorzenia, jak i tym, którzy oczekują ogólnej odnowy biologicznej.
Ośrodek dysponuje 14 pokojami zabiegowymi.
 

-TERAPIE REGENERACYJNE-

Panchakarma, masaże ajurwedyjskie i masaże marma – regenerujące, odmładzające, rewitalizujące.

-TERAPIE LECZNICZE-

Między innymi: artretyzm i choroby układu kostno-stawowego, choroby skóry, napięcie mięśniowe, dolegliwości bólowe, bóle głowy i migreny, choroby cywilizacyjne.


-KURSY AJURWEDY-

Greens Ayurveda oferuje szeroki zakres kursów ajurwedy - zarówno z teorii jak i praktyki. Pobyt terapeutyczny można wzbogacić wykładami i zajeciami praktycznymi z gotowania ajurwedyjskiego czy technik masażu.

W cenie terapii ośrodek oferuje:

- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- konsultacje lekarskie
- zalecone zabiegi
- codzienne sesje jogi i medytacji
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- transfer z / na lotnisko w Calicut lub Kannur

 ZDJĘCIA WYBRANYCH OŚRODKÓW 

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko