Greens Ayurveda

Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda Ajurweda w Greens Ayurveda
Ajurweda i wypoczynek
najtańsze 2 tygodnie: do 4 000 PLN
położenie: blisko wybrzeża
najbliższe lotnisko: Kannur


 

Ośrodek Greens Ayurveda znajduje się w spokojnej, malowniczej wiosce Azhiyur nad Morzem Arabskim, niedaleko wybrzeża. W kilku budynkach mieszczą się pokoje mieszkalne, pokoje terapeutyczne, sala do jogi, biblioteka, salki wykładowe, kuchnia i jadalnia. Na miejscu znajduje się również apteka, w której wytwarza się naturalne leki z ziół z własnego ogrodu. Do dyspozycji gości są zielone tereny rekreacyjne i wygodne hamaki. Ośrodek oferuje szeroki wachlarz zabiegów i terapii, a ponadto specjalizuje się w certyfikowanych kursach masażu, marma, Ajurwedy, dietetyki i farmacji ajurwedyjskiej oraz gotowania według zasad Ajurwedy.

Greens Ayurveda oferuje swoim gościom bezpłatne WiFi i usługi pralnicze. Codziennie odbywają się zajęcia z jogi i medytacji. Na miejscu znajduje się sklepik z rzemiosłem i pamiątkami.

Spędzanie czasu wolnego
Czas pomiędzy zabiegami lub wykładami można spędzić nad morzem. Ośrodek organizuje też wycieczki i rejsy po rzece Moorad, morzu i Backwaters. Można zwiedzać świątynie i pobliskie wioski. Ośrodek organizuje pokazy kalaripayattu, od czasu do czasu występy klasycznych muzyków i tancerzy oraz wieczory z Bollywood. Do dyspozycji gości jest biblioteka pełna woluminów na temat Ajurwedy. Gdy nie ma przeciwskazań zdrowotnych i wystarczy czasu, można wybrać się na wycieczkę krajoznawczą w pobliskie góry w rejonie Wayanad.

-Warunki zakwaterowania-

Greens Ajurweda dysponuje 45 pokojami gościnnymi rozlokowanymi w kilku budynkach o dźwięcznych nazwach: Ashyana, Akkies, Thania i Shalini. Pokoje są jedno- lub dwuosobowe, z wiatrakami podsufitowymi, a ponad połowa ma również klimatyzację. W pokojach znajdują się szafy, stoliki i telewizory. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Jest skromnie, ale czysto.


-AJURWEDA-

Greens Ayurveda posiada rządowy certyfikat AYUR GOLD gwarantujący usługi medyczne wysokiej jakości. W ośrodku zatrudnionych jest siedmiu lekarzy, dyrektorem i  głównym lekarzem Greens Ayurveda jest dr C.P. Asghar. Ponadto ośrodek zatrudnia dyplomowaną dietetyczkę, czworo farmaceutów i dwudziestu ośmiu profesjonalnych terapeutów. Szeroki zakres przeprowadzanych zabiegów i terapii zapewnia satysfakcjonujący pobyt zarówno osobom cierpiącym na różne schorzenia, jak i tym, którzy oczekują ogólnej odnowy biologicznej.
Ośrodek dysponuje 16 pokojami zabiegowymi.
 

-Greens Ayurveda oferuje terapie regeneracyjne (wellness) i lecznicze-

Między innymi: Panchakarma, masaże ajurwedyjskie i masaże marma – regenerujące, odmładzające, rewitalizujące.
Artretyzm i choroby układu kostno-stawowego, choroby skóry, napięcie mięśniowe, dolegliwości bólowe, bóle głowy i migreny, choroby cywilizacyjne.


-Kursy Ajurwedy-

Greens Ayurveda oferuje szeroki zakres kursów ajurwedy - zarówno z teorii jak i praktyki. Pobyt terapeutyczny można wzbogacić wykładami i zajeciami praktycznymi z gotowania ajurwedyjskiego czy technik masażu.

-ZAWARTE W CENIE-

- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- konsultacje lekarskie
- zalecone zabiegi
- codzienne sesje jogi i medytacji
- lekarstwa zażywane podczas pobytu w ośrodku
- transfer z / na lotnisko w Calicut lub Kannur

-sezony cenowe-
Taka sama cena przez cały rok.

 

OPINIE O OŚRODKU

Mirka Wrzesień 2023 2 tygodnie
lokalizacja:
wyposażenie pokoi:
czystość:
posiłki:
jakość zabiegów:
Spędziłam wraz z córką dwa tygodnie w ośrodku, we wrześniu 2023. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu terapeutów, ich zaangażowania i opieki od pierwszego dnia po przyjeździe. Czułyśmy się zaopiekowane. W razie potrzeby rodzaj zabiegów był zmieniany i dopasowywany do naszych uwag. Codzienne poranne zajęcia jogi o wschodzie słońca dawały zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Polecam.

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko