The Travancore Heritage

The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage The Travancore Heritage
Ajurweda i wypoczynek
najtańsze 2 tygodnie: do 10 000 PLN
położenie: nad morzem
najbliższe lotnisko: Trivandrum


 

Travancore Heritage to luksusowy ośrodek położony na klifie ze wspaniałym widokiem na plażę i Morze Arabskie. Piękna architektura wzorowana na tradycyjnej architekturze keralskiej. Poszczególne bungalowy usytuowane są wśród bujnej zieleni, z dogodnym dojściem do innych budynków, pokoi terapeutycznych, basenu i na plażę.
Do dyspozycji gości pozostają trzy restauracje, bistro, klub fitness, biblioteka, stół bilardowy.
Spędzanie czasu wolnego
Bliskość plaży (ratownik, siatkówka plażowa) i baseny (do pływania i z jacuzzi oraz basen dla dzieci), leżaki, hamaki, ręczniki – zapewniają świetny wypoczynek. Ośrodek organizuje również wycieczki, rejsy łodziami, wyprawy na zakupy do Trivandrum i Kovalam. Organizowane są pokazy tańca i koncerty indyjskiej muzyki klasycznej.

-WARUNKI ZAKWATEROWANIA-

Drewniane bungalowy (villas), stylowo umeblowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia i podobnie wyposażone budynki piętrowe.  

24 Beach Grove - pokoje z widokiem na morze, mieszczące się w jednym dużym budynku z windą. Luksusowo wyposażone ze wszystkimi udogodnieniami.

22 domki typu Heritage Premium z widokiem na ogród lub morze:  wyposażone w klimatyzację, przytulne miejsca do siedzenia, wentylatory sufitowe, telewizję satelitarną, minibar, telefon, czajniki oraz taras z umeblowaną częścią wypoczynkową. Łazienka tradycyjna lub półotwarta łazienka ogrodowa, do wyboru.

23 domki typu Heritage Home – domki z wyposażeniem podobnym jak Heritage Premium, z widokiem na ogrody, z tarasami. Wyposażenie takie samo jak w bungalowach typu Heritage Premium.  

Premium Mansion to piękny budynek mieszczący 15 pokoi z udogodnieniami i wyposażeniem takim jak w domkach wolnostojących.

4 apartamenty Premium Mansion Suites w budynku trzykondygnacyjnym. Oddzielnie sypialnia i salon, balkony w widokiem na morze. Kompletne wyposażenie.

2 Pool Mansion Villas – duże apartamenty z własnymi basenami na patio, werandami, osobnym salonem. Kompletne wyposażenie, jak w pozostałych pokojach.

 

-AJURWEDA-

certyfikat NABH

W ośrodku przyjmuje czterech lekarzy. Konsultacje medyczne odbywają się pierwszego i ostatniego dnia pobytu, ale na życzenie są możliwe każdego dnia. Ośrodek posiada prawie 40 świetnie wyposażonych gabinetów zabiegowych, kabiny do kąpieli parowych, pokoje rehabilitacyjne, w ktorych pracują profesjonalni masażyści i terapeuci (dla kobiet kobiety, a dla mężczyzn mężczyźni).

Centrum Ajurwedy w The Travancore Heritage posiada status szpitala poświadczony certifkatem NABH.

-ośrodek oferuje terapie regeneracyjne (wellness) i lecznicze-

między innymi: Panchakarma, odmładzanie, regeneracja, masaże relaksacyjne, zabiegi upiększające
artretyzm, bezsenność, stres, nadwaga, łuszczyca, choroby skóry, choroby kręgosłupa

-ZAWARTE W CENIE-
- zakwaterowanie w wybranym pokoju
- 3 posiłki dziennie, potrawy wyłącznie wegetariańskie
- codzienne konsultacje z lekarzem
- zalecone zabiegi (2 dziennie)
- codzienne sesje jogi
- transfer z / na lotnisko w Trivandrum

-sezony cenowe-
niski: kwiecień - wrzesień
wysoki: październik - marzec

-GALERIA ZDJĘĆ-
-WYBRANYCH OŚRODKÓW-

POLSKI OPIEKUN

Osobom potrzebującym wsparcia językowego możemy zapewnić tłumacza online podczas konsultacji medycznych, a także asystę polskiego opiekuna na kilka dni lub podczas całego pobytu w Indiach.

Opiekun pomoże zarówno w sprawach medycznych, jak i życia codziennego, m.in:
- odbierze z lotniska i zawiezie do ośrodka
- przetłumaczy konsultacje medyczne
- pomoże zagospodarować się w ośrodku
- zorganizuje wycieczki po okolicy
- na koniec odwiezie na lotnisko